Kayra Giyim

Kayra Giyim
9 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.175 kez okundu.

Firmamız 1982’den beri değişik sektörlerde faaliyette bulunmaktadır. 1992 yılında bayan manto, kaban ve pardesü üretimiyle konfeksiyon sahasında da çalışmaya başlayan firmamız kısa sürede Türkiye’ nin önemli firmaları arasında yer almıştır. Hızla sağlanan başarıdan güç alan firma yöneticileri 1998′ de KAYRA TEKSTİL TİC. LDT. ŞTİ’ ni kurmuş ve bayan takım, etek, pantolon, ceket, manto, kaban, ve pardesü üretimiyle ürün yelpazesini genişletmiştir.

KAYRA, yıllık 250.000 üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı 300 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşteriyle buluşmaktadır. Ürünlerimiz kalıp ve işçilik olarak dünyanın her tarafında geçerli olan standartlara göre yüksek kalitededir. Koleksiyonumuz günün klasik modern ve spor çizgisini yansıtmaktadır. Fransa ve Almanya başta olmak üzere , Avustralya, Danimarka, İsrail, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Filistin, Lübnan ve Ürdün gibi ülkelere kendi KAYRA etiketiyle ihracat yapmaktadır.

Etiketler:

Kayra Giyim Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. perihan gecer dedi ki:

    tasarladıklarınızı yıllardır beğenerek kullanıyorum sırf KAYRA giyim adına mağazanız yok sanırım ben bulamadım uzun yıllardır İZMİR de ydim şimdi4 yıldır ANKARA da yım İş yeriniz BALGAT ta biliyorum ama perakende verip vermediğinizi öğrenmek istiyorum ayrıca bu yılki tasarımlarınızı gelinlerimle birlikte çok beğendim . Yaşlı değilim bende zevkle giyiyorum hem şık hemde derli toplu inançlarımıza uygun.Bunlar çok önemli herkesimden tesettürlü bayan var çok şükür ama çizginizi de lütfen bozmayın ör. yıllar var TEKBİR giyimden almıyorum resmen saçmalıyor.yazık
    ARMİNE yide çok beğeniyoruz ama sezondo çok pahalı indirimlerden almayı tercih ediyorum ama mecbur kalınırsa alınabilir hiç olmazsa bulabileceğimizi bilmek güzel .Ayrıca TUBA ve SETREMS ide çok beğenerek alışveriş yapıyorum azda fiatları makul yapsalar herkse en azından rahat alışveriş yapabilir neyse size hayırlı işler diliyorum yolunuz açık kazancınız bereketli olsun inş. SAYGI ve SEVGİLERİMLE.

Sayfa başına git