Kombin: Asil Bir Abiye

Kombin: Asil Bir Abiye
29 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 741 kez okundu.

Modanisa.com bünyesine yeni katılan abiye modellerinden ilham alarak bu hafta sizler için ışıltılı ve çok şık abiye bir kombin hazırladık!

Modanisa.com’a yeni eklenen birbirinden göz alıcı abiye modelleri arasında Viol markası altında satışa sunulan beli dantelli siyah ve beyaz renklerde abiye bir elbiseyi; siyah rugan bir çanta ve topuklu ayakkabı ile kombinliyoruz.

Dantelin romantizmini siyah ve beyazın sadeliği ve asilliği ile birleştirdiğimiz ve üzerine de ruganın ışıltısını eklediğimiz kombinimizi taşlarla süslü siyah bir hijab ile zenginleştiriyoruz.

Aksesuarlar hanımların stillerini yansıtmada önemli birer araçtır bilhassa abiye görünümler oluştururken! Özel gece ve davetlerde en şık hanım olmanıza yardımcı olacak kıyafet tasarımımıza zirkon taşlı zarif bir çift küpe ve menekşe formunda bir de yüzük ekliyoruz.

Son olarak çiçeksi notalara sahip zarif ve sofistike bir parfümü de tasarımımıza dahil ederek; bu modern ve göz alıcı abiye kıyafet kombinini, tesettürlü hanımlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Beli Dantelli Abiye Elbise : VİOL
Siyah Bantlı Hijab : MERCAN
Zirkon Taşlı Yuvarlak Rose Küpe : TAKI
Menekşe Yüzük : WITCH TAKI
Çanta : AYAKKABI DÜNYASI
Ayakkabı : AYAKKABI DÜNYASI
Parfüm : CALVIN KLEIN BEAUTY

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git