Kullanım Koşulları

Sanaltesettur.com,

Kadınlar için güncel haberler ve faydalı bilgiler içeren, içeriğini web siteleri ve haber kaynaklarından alan, özgün makale ve yorumlar yayımlayan bir web sitesidir. Sanaltesettur.com bünyesinde bulunan makalelerin hakları yazarlarınca korunmaktadır. Herhangi bir yayın organından alınan haberlerde ilgili kaynak gösterilir. Bunun dışında sanaltesettur.com editörlerince yazılan yazıların da başka sitelerde kullanılması halinde kaynak belirtilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda yazarlarımız eserlerinin yayınlanan sitelerden kaldırılmasını talep edebilir.

Sanaltesettur.com Reklam sponsorlarıyla çalışmaktadır.Sponsorumuz olan Google Adsense Reklamlarının yayıncısıdır. Google üçüncü taraf satıcısı olarak Sanaltesettur.com’da reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Bu siteden yararlanan tüm Kullanıcılar yukarıdaki hükümleri kayıtsız şartsız aynen kabul etmiş sayılırlar.

 Yasal Uyarı

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitede yayımlanan koleksiyonlar,katalog resimleri,haberler,logolar marka sahiplerine aittir.

Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “Yer sağlayıca” olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@sanaltesettur.com veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirler.

Sayfa başına git